W Wielki Czwartek i w Wielką Sobotę
Kancelaria NIECZYNNA
Intencje Mszy św.
Wtorek 26. 03
Wielki Czwartek 28. 03
Nie ma Mszy św. porannej
18.00 Msza św. Wieczerzy Pańskiej
Adoracja do 22.00
Wielki Piątek 29. 03
9.00 Droga Krzyżowa
18.00 Liturgia Wielkiego Piatku
Adoracja całą noc
Wielka Sobota 30. 03
Poświęcenie pokarmów od 9.00 do 12.30 ( co pół godziny )
18.30 Liturgia Wielkiej Soboty
Msza św. 1. za Parafian
2. + Stanisława Humenicka - od Róży św. Anny
3. + Władysława Mieczysław Siwek
Rezurekcja
NIEDZIELA WIELKANOCNA 31. 03
7.00 + Stanisława Leon Halina Antoni Banasik
9.00 1. + Marianna Charnas - od syna Eugeniusza z rodziną
2. Dziękczynna w 96 rocznicę urodzin Eugenii z prośbą o dalsze
błogfosławieństwo Boże opiekę Matki Najświętszej
11.00 1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Andrzeja i Barbary -
od córek z rodzinami
2. Dziękczynna z okazji urodzin Hani i Jakuba i o dalsze Boże
błogosławieństwo potrzebne łaski opiekę M. Bożej
15.00 + Lech Zubel
18.00 + Anna Jan Jachymczyk
Sprzątanie kościoła:
23. 03 ul. Zwycięstwa od nr 186 do 194
od nr 201 do 227
30. 03 ul. Na Grobli
ul. Lokacji
WIELKI CZWARTEK
Adoracja do godz. 22.00
WIELKI PIĄTEK
Adoracja przy Grobie Pańskim
7.00 Róża Miłosierdzia Bożego
8.00 Róża MB Królowej Polski
9 00 Droga Krzyżowa
10.00 Róża św. Michała Archanioła
11.00 Róża Niepokalanego Serca N M Panny
12.00 Róża św. Anny
13.00 Róża św. Faustyny
Róża św. Józefa
14.00 Róża MB Wspomożenia Wiernych
Róża św. Agnieszki
15.00 Róża MB Różańcowej
16.00 Róża MBN Pomocy
20.00 ul. Wiopsny Ludów, Na Stawach, Banasika
21.00 ul. Wygoda od nr 103 do 66 , Drabowe Bagno, Pastwiskowa,
Witkiewicza, Anczyca
22.00 ul. Wygoda od nr 65 do 1, Proksy, Księcia Józefa, Banachiewicza, Macy
23.00 ul. Na Błoniach, Starzyńskiego, Anonima Galla, Orła Białego,
Wawrzyńskiej, Bagno
24.00 ul. ZAwycięstwa od nr 227 do ul Dolnej, Biały Brzeg, Leśnej Osady, Lokacji
1.00 ul. Prądzyńskiego, Wańkowicza, 700 - Lecia od nr końcowych do nr 26
2.00 ul. Słonimskiego, Omturowców, Kunickiego, 700 - Lecia od nr 25 do nr 1,
Czerwieńskiego
3.00 ul. Zelwerowicza
4.00 ul. Jeleń Rynek, Flisaków, Celników, Ks. Sulińskiego od nr końcowych do cmentarza
5.00 ul Lipinka, Koniówki, Sielec, Ks. Sulińskiego od cmentarza do nr 32,
Zwycięstwa od nr 2 do ul. Dolnej, Poddane, Wielki Dół, Mały Dół, Dolna, Żurawia
6.00 ul. Bożka, Osadników, Nadrzeczna, Rzepeckiego, Kosów, Nad Brzegiem
Wielka Sobota
7.00 Róża Miłosierdzia Bożego
8.00 Róża MB Królowej Polski
9.00 Róża św. Michała Archanioła
10.00 Róża Niepokalanego Serca NM Panny
11.00 Róża św. Anny
12.00 Róża św. Faustyny
Róża św. Józefa
13 00 - 15 00 Sprzątanie kościoła
15.00 Róża MB Wspomożenia Wiernych
Róża św. Agnieszki
16.00 Róża MB Różańcowej
17.00 Róża MBN Pomocy
Poświęcenie pokarmów:
Wielka Sobota
godz. 9.00, 9.30, 10.00, 10.30,
11.00, 11.30, 12.00, 12.30
Intencje Mszy św. 1 - 7 kwietnia
PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 1. 04
7.00 + Kazimierz w 1 rocznicę śmierci
9.00 + Bronisław Szklarczyk w 6 rocznicę śmierci -
od żony i dzieci z rodzinami
11.00 1. + Józef Kozielec w 8 rocznicę śmierci - od żony z rodziną
2. + Maria Jan Karweta - od wnuka i wnuczki
15.00 + Maria Kazimierz Mleczko
18.00 + Alicja Feluś Józef Paszcza i córka Aneta
Wtorek 2.04
7.00 1. + Jan Bożek - od Aleksandry i Rafała Huber
2. + Franciszek Wierzbiak - od chrześnicy Krystyny
18.00 + Józef Fidos - od wnuczki Oli z mężem
Środa 3.04
7.00 1. + Wanda Mąsior - od sąsiadów Marcinowskich
2. + Eugeniusz Sośnierz - od rodziny Krupów
18.00 Msza św. zbiorowa:
a) + Zdzisław Szczypkowski w 5 rocznicę śmierci i rodzice
b) + Janina Adam Zubel Marianna Józef Sikora
Czwartek 4. 04
7.00 1. + Konstanty Sorokosz - od Romana i Teresy Śliwa
2. + Tadeusz Żurawik i ojciec Stanisław
18.00 + Stanisława Pluta - od siostry Anny
Piątek 5. 04
7.00 1. + Stanisław Wędrychowicz - od Członków Polskiego Związku Emerytów
Rencistów i Inwalidów Oddział Jaworzno - Jeleń
2. + za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 za zmarłych w marcu:
+ Władysława Banasik
+ Stanisława Ziółkowska
+ Władysława Teresińska
+ Genowefa Kańska
+ Maria Filipek
+ Janina Proksa
Sobota 6. 04
7.00 1. + Mariola Król od sąsiadów z ul. J. Macy
2. + Stanisława Fuja - od sąsiadów Pluta z rodziną
15.00 ślub: Kinga Bożek i Konrad Wieczorek
18.00 + Edward Kula córka Grażyna Łukasik
NIEDZIELA 7. 04
7. 00 1. Dziękczynna z Róży Miłosierdzia Bozego
i o dalsze Boże błogosławieństwo opiekę M. Bożej
2. Dziękczynna z Róży św. Anny i o dalsze Boże
błogosławieństwo opiekę M. Bożej
9. 00 1. + Leokadia Stanisław Grabowscy
2. + Franciszek Gertruda Paluch
11. 00 1. za Parafian
2. + Kazimierz Jochymek w 10 rocznicę śmierci
Jan Baran w 26 rocznicę śmierci
15. 00 + Stanisław Gołas w 2 rocznicę śmierci
18. 00 + Stanisława Sośnierz
Intencje Mszy św. 8 - 14 kwietnia
Poniedziałek 8. 04
7. 00 1. + Jan Bożek - od Joanny i Mariusza Duda
2. + Eugeniusz Proksa - od sąsiadów: Migacz Zubel Mital Tyrna
18.00 + Stanisława Gniłka - w 3 rocznicę śmierci
Wtorek 9. 04
7.00 1. + Sylwester Kłos - od Adama i Władysławy Śliwa
2. + Franciszek Wierzbiak - od Izabeli Marszałek z rodziną
18.00 + Stanisława Fuja - od córki i synów z rodzinami
Środa 10. 04
7.00 1. + Kazimierz Banasik - od sasiadów Gołasów
2. + Krzysztof Ussarz - od szwagierki Bożeny
18.00 + Eugeniusz Sośnierz - od kuzynki Krystyny z rodziną
Czwartek 11. 04
7.00 1. + Wanda Mąsior - od rodzin: Proniuk Śliwa Machaj Uchwat
2. + Anna Bolek - od koleżanki Kazimiery Olech z rodziną
18.00 + Franciszek Wierzbiak - od brata Stefana z rodziną
Piątek 12. 04
7.00 1. + Jan Bożek - od rodziny Miś
2. + Józef Szłapa - od żony
18.00 + Henryka Żurawik - w 3 rocznicę śmierci - od synów z rodzinami
Sobota 13. 04
7.00 1. + Stanisława Pluta - od chrześnicy Małgorzaty z mężem
2. + Leokadia Bożek - od synowej Janiny
18.00 + Józef Eugenia Żurawik i rodzice: Jadwiga i Hieronim
NIEDZIELA 14. 04
7.00 + Władysław Zofia Duda i rodzice - od córki
9.00 1. + Andrzej Karweta i rodzice: Irena i Mieczysław - od siostry z rodziną
2. + Marianna Szynowska - od syna z rodziną
11.00 1. za Parafian
2. + Józef Rudzki żona Weronika i rodzice z obu stron -
od córki z rodziną
15.00 + Franciszek Wierzbiak - w 1 rocznicę śmierci
18.00 + Maria Żurawik Władysław Sośnierz
Sprzątanie kościoła:
6. 04 ul. Biały Brzeg, Celników, Leśnej Osady, Żurawia
13.04 ul. Wiosny Ludów od nr 190 do 160
pp. Bigaj i Kustra z ul Zelwerowicza